Menu

Ekspress makiažas pagal Stiliaus Kodą arba kaip aš atradau antakių gelį

2017-01-12 - Kosmetika, Nuomonės
Ekspress makiažas pagal Stiliaus Kodą arba kaip aš atradau antakių gelį

Prieš porą dienų susiviliojau nemokamu ekspress makiažu Stiliaus Kodo saloje Megoje. Ir likau maloniai nustebinta!
Jau senokai ieškau naujo tušo, kuris storai dengtų blakstienas ir sukurtu ilgų dirbtinių blakstienų efektą  bei matinių lūpų dažų, kurie nenusivalgytų per pusvalandį ar nepaliktų riebių pėdsakų ant lūpų.

Atvykus man buvo pasiūlyta pasidaryti veido dengimą, kontūravimą, lūpų ir blakstienų dažymą, todėl pasiūlyti dalykai man idealiai tiko.

Bedarydama makiažą visažistė pasiūlė padažyti antakius geliu. Tai buvo viso makiažo ašis! Išėjau atradusi naują produktą – paese antakių gelį. Mano antakiai yra katastrofa vertinant pagal visus kriterijus: susivėlę, nelaiko formos, reikalauja formavimo vos ne kas savaitę, o prie viso to, vieno pačiame viduryje yra randas, kurį reikia paslėpti. Visą laiką naudojau pieštuką su šepetėliu antakiams formuoti ir randui slėpti. Ir galvojau, kad tai vienintelė išeitis. Tačiau antakių gelis mano antakius visiškai pakeitė. Išryškino antakių formą, spalvą. Net sugebėjo paslėpti netikusį antakių išpešiojimą.

Iki vakaro išvaikščiojau su stiliaus kodo makiažu, niekas nesušoko, nenusivalgė ir pan. Esu susižavėjusi ne tik antakių geliu, bet ir matiniais lūpų dažais, kurie sėkmingai išsilaikė nuo pietų iki pat vakaro (gal būtų išbuvę ir ilgiau, bet aš net eksperimento vardan nenorėjau eiti miegoti su makiažu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *